Prachtige Safaritent met Badkamer
Borger, Drenthe, Nederland
Deze vrijstaande safaritent staat op het bosrijke vakantiepark Hunzedal, op 20 km. van de gezellige stad Emmen.
In de safaritent ervaart u het gevoel van luxe kamperen, het zogenaamde glamping; de sfeer van een tent met net even wat meer comfort. In de woonkamer vindt u er een TV en een elektrische kachel. In de open keuken beschikt u onder andere over een koelkast met vriesvak. Er zijn twee slaapvertrekken, waarvan één met een 2-pers. bed en één met een stapelbed. In de badkamer vindt u er een douche en toilet.
Buiten vindt u er een veranda met picknicktafel. Er is parkeergelegenheid voor één auto in de nabijheid van de safaritent.
Op Vakantiepark Hunzedal zijn verschillende bungalows, chalets, vakantiehuizen en safaritenten te reserveren voor vier tot tien personen.
Parterre: (woonkamer(TV, verwarming(elektrisch)), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(pads), koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
veranda, terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We hebben een heerlijk verblijf gehad! De tent was goed onderhouden en we waardeerden de kleine details die het een huiselijk gevoel gaven. De buitenruimte was heerlijk om te ontspannen na een dagje de omgeving te hebben verkend.
Geweldige plek voor een weekendje weg! De nabijgelegen attracties zoals Molen de Juffer gaven een leuke touch aan onze reis. De tent was gezellig en de kinderen vermaakten zich buiten.
Dit safari-tent is zo'n vibe! Glamping met alle essentiële dingen - comfortabele bedden, een badkamer en een buitenruimte om te relaxen, Perfect voor gezellige nachten onder de sterren
Ons verblijf in de safaritent was heerlijk! De kinderen waren dol op de stapelbedden en wij genoten van de rust. Het nabijgelegen Hunebedcentrum was een extraatje voor ons familieavontuur.
De safaritent was prachtig, maar ik had iets meer comfort verwacht. Hij was over het algemeen prima, maar de kachel had even nodig om op te warmen. Desondanks is de omgeving prachtig en hebben we genoten van de wandelingen in de buurt.
Onze familie had een geweldige tijd in het Hunzedal vakantiepark, De tent was ruim genoeg voor ons, met leuke extra's zoals een tv en elektrische verwarming, Het buitenzwembad was verfrissend op een warme dag, en de nabijgelegen attracties hielden ons bezig, Perfect voor een weekendje weg!
We hadden een fantastische tijd! Het tent was schoon en goed uitgerust, Het buitenzwembad was een hit bij de kinderen, en we genoten van het verkennen van de nabijgelegen natuurlijke schoonheid, Zeker aan te raden voor een gezinsvakantie!
VidaVilla.com
Dr. Nuyensstraat 82
1617 KE Westwoud, Niederlande
Telefon: +31854016545
E-Mail: info@vidavilla.com
Ust-ID: NL855781919B01
© 2025 www.nederlandvakantiehuizen.nl
Contact | Privacy | Cookie instellingen | Gebruiksvoorwaarden | Imprint | Informatie Beoordelingen