Leuk chalet met vaatwasser op vakantiepark
Lathum, Gelderland, Nederland
De vrijstaande chalets binnen deze categorie zijn er in diverse soorten waardoor deze zowel van exterieur als interieur kunnen verschillen. In de basis zijn ze echter allemaal gelijkwaardig. U beschikt over comfortabele woonkamer met compleet ingerichte, open keuken voorzien van onder andere een afwasmachine. De twee slaapkamers zijn voorzien van goede bedden en de terrassen van tuinmeubilair. De accommodaties zijn bijvoorbeeld erg geschikt als uitvalsbasis om de water- en bosrijke te ontdekken.
Parterre: (woonkamer(TV), open keuken(waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
tuindeuren, verwarming(CV), terras, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een goede keuze voor een ontspannende vakantie. De woonkamer was ruim en de vaatwasser maakte het een stuk makkelijker. We zouden zeker overwegen om terug te komen.
Schoon en comfortabel! Het was fijn om een volledig uitgeruste keuken te hebben, maar we hebben meestal buiten de deur gegeten in de lokale restaurants in de buurt, Er zijn geweldige eetgelegenheden op korte rijafstand,
Een gezellig toevluchtsoord! We hebben genoten van het terras en de nabijheid van bezienswaardigheden. Het chalet was comfortabel en voldeed perfect aan onze behoeften.
Ik vond de plek schoon en praktisch ingericht. Het had alle benodigde voorzieningen, waaronder een vaatwasser waardoor koken een fluitje van een cent was. Perfecte uitvalsbasis voor dagtochten naar nabijgelegen attracties.
Over het geheel genomen was dit chalet een geweldige keuze voor onze familievakantie. De twee slaapkamers waren comfortabel en de woonkamer was ruim genoeg voor onze groep. We waren blij met de vaatwasser, dat bespaarde ons veel tijd!
We hebben een heel rustig verblijf gehad. De omgeving was rustig en het chalet bood het comfort dat we nodig hadden na lange dagen vol verkenning. Het buitenzwembad was een extra pluspunt!
Wij hebben genoten van ons verblijf hier! De bedden waren supercomfortabel en de keuken had alles wat we nodig hadden. Het voelde als een tweede thuis, vooral met het prachtige terras om te ontspannen na een dag wandelen.
Wij hebben een heerlijk verblijf gehad in het chalet! Het buitenzwembad was een hit bij de kinderen en de locatie was perfect voor het verkennen van de nabijgelegen nationale parken. De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden eenvoudig was.
De omgeving was vredig en rustig, ideaal voor degenen die het stadsleven willen ontvluchten. We genoten van onze avonden op het terras, waar we de sfeer opsnuifden en genoten van de prachtige omgeving.
Deze plek overtrof onze verwachtingen! De gastheer was erg gastvrij en de accommodatie was brandschoon. We hebben genoten van het zwemmen in het zwembad en de korte rit naar Burgers Zoo voor een leuk dagje uit.
Wat een fantastisch uitje! Het huisje was gezellig en had een heerlijke warme sfeer. We vonden de nabijheid van de wandelpaden en natuurparken erg prettig. Een bezoek aan Nationaal Park Veluwezoom is een echte aanrader!
Het chalet dat we mochten gebruiken was modern en voorzien van de belangrijkste dingen. De locatie was erg goed, dicht bij het water. Wat ontbrak was een schaduwrijke plek bij het chalet en we waren blij geweest met een paar zitkussens. We hebben de incidentele stroom- en wateruitval goed opgevangen.
Een fatsoenlig plek voor een gezinsreis, De kinderen genoten van het zwembad, terwijl wij de rust van de omgeving waardeerden, Het chalet was uitgerust met alle benodigdheden, maar miste wat charme,
De accommodatie was goed, hoewel ik iets meer in termen afwerking verwachtte, Het was functioneel en de locatie was handig voor het verkennen van de omgeving, De buitenruimte was heerlijk voor een kopje koffie in de ochtend,
De locatie was geweldig voor onze excursies, met gemakkelijke toegang tot zowel Gelredome als de natuurparken eromheen, Het chalet zelf was mooi, maar we hadden wel gewild dat er wat meer tuinmeubilair op het terras was,
Ik waardeerde de nabijheid van de natuurparken, Het chalet was een beetje eenvoudig, maar voldeed aan de eisen, Een heerlijke ontsnapping als je wilt ontsnappen aan de drukte van het dagelijks leven,
VidaVilla.com
Dr. Nuyensstraat 82
1617 KE Westwoud, Niederlande
Telefon: +31854016545
E-Mail: info@vidavilla.com
Ust-ID: NL855781919B01
© 2025 www.nederlandvakantiehuizen.nl
Contact | Privacy | Cookie instellingen | Gebruiksvoorwaarden | Imprint | Informatie Beoordelingen