Ocean Breeze - Serene verblijf
Julianadorp, Noord-Holland, Nederland
Geniet van een rustig verblijf in Julianadorp in dit vakantiehuis voor zes gasten, gelegen op slechts 800 meter van de zee en het strand. Omringd door de natuur en dicht bij lokale attracties, biedt dit toevluchtsoord zowel ontspanning als avontuur. Met golfbanen, fietsverhuur en boottochten naar Texel in de buurt, kunnen gasten de schoonheid van Noord-Holland verkennen terwijl ze genieten van modern comfort.
Binnen beschikt het huis over een gezellige woonkamer met een smart-tv en open haard, een volledig uitgeruste open keuken en drie comfortabele slaapkamers, waaronder een tweepersoonsbed en eenpersoonsbedden met onderschuifbed. Gasten kunnen ontspannen in het bad, genieten van de omheinde tuin met ligstoelen of gebruikmaken van voorzieningen zoals een wasmachine, droger en privéparkeergelegenheid. Een patio en terras bieden de perfecte buitenruimte om te ontspannen.
In de buurt kunt u Fort Kijkduin bezoeken, een historisch fort met een aquarium, of het Marine Museum verkennen, waar de Nederlandse marinegeschiedenis wordt getoond. Voor een verfijnd diner biedt Restaurant Stoom een verfijnde ervaring in Den Helder, terwijl Paal 6 heerlijke maaltijden serveert met een prachtig uitzicht op zee. Of u nu op zoek bent naar avontuur of rust, dit toevluchtsoord aan de kust is de perfecte ontsnapping.
open keuken(fornuis(inductie), combimagnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(TV(smart TV), eettafel(6 personen), open haard, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed(2 x 1 persoons deken, 140 x 200 cm), TV), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. onderschuifbed(90 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. onderschuifbed(90 x 200 cm)), badkamer(ligbad, toilet), kachel, streamingservice, koffiezetapparaat, magnetron, wasdroger, bad of douche, douche, wasmachine, patio, verwarming(CV), terras, tuin(omheind), fietsenberging, tuinmeubilair(6 personen), ligbedden, parking, ligstoelen, parasol, speeltoestellen, strijkplank, gezelschapsspellen
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het huisje heeft een fijne ligging. Op loopafstand van het strand en de tuin is fijn en ruim. Het huisje zelf ruikt erg muf, waarschijnlijk zit dat in de vloerbedekking. We hebben zelf verschillende geurpotjes neer gezet om dit weg te krijgen, want de geurpotjes die er stonden waren al leeg. Het huisje was stoffig. Er waren veel spinnenwebben zichtbaar en rondom het bad/douche gedeelte zat schimmel. Ook in het douchegordijn. Deze hebben we er zelf af gehaald. De platen van de koelkast lagen er los in. Deze hebben we er maar uit gehaald om te voorkomen dat ze stuk zouden vallen. In de glazen platen achter de keuken zitten scheuren. De vloer gaat nog steeds heen en weer in de zitkamer, waardoor de kast veel lawaai geeft. Ondanks dat hebben we toch een fijne vakantie gehad, maar de volgende keer gaan we in een ander huisje.
Leuk huisje op een mooie centrale locatie met kleine minpuntjes bv. de bedden waren niet ideaal
Het huisje is leuk gelegen en de tuin goed verzorgd. De matrassen zijn slecht en op een van de pannen stond schimmel,een koekenpan heeft een kapotte bodem.Geen gebruiksaanwijzing aanwezig van de apparatuur in huis en de smart tv. De badkuip is gevaarlijk en de doucheslang is kapot.
We hebben een geweldige vakantie gehad in de bungalow. Aan de negatieve kant werkte de sleutelkluis niet op de dag van aankomst vanwege lege batterijen. De hotline was niet bereikbaar en gelukkig konden we na wat googlen het onderdeel met een verlengkabel van de buren van stroom voorzien. Verder waren de slaapkamers vrij klein en konden de matrassen doorgelezen worden. Iets meer servies en bestek zou fijn zijn. Bovendien was de netheid OK, maar kan beter. Positief zijn de mooie tuin en de goede ligging dicht bij het strand. Het werkte voor ons en we zouden terugkomen.
Groot en schoon! Eigen oprit, tuin met privacy en nog geen 800 m van het strand vandaag. Om lekker te ontspannen.
Gister gearriveerd in een vies en behoorlijk gedateerd huisje. Spullen incompleet en stuk. Eerst een uur schoongemaakt. Plek is goed, tuin is mooi. We blijven, maar niet voor herhaling vatbaar,
Hygiëne in de woning viel vies tegen. Overal vlekken en spinnenwebben. De bedden waren ook niet schoon. De vloer kraakte en de kasten begonnen te trillen na elke stap. Wel een mooie tuin, maar helaas konden we daar door het weer niet echt van genieten. Prijs-kwaliteit verhouding is 👎🏼 Geen aanrader
Prettige omgeving voor voor wandel, en fietstochten
Prima huis alleen het bad is erg klein
Bij aankomst lag sleutel onder een steen. Strand en duinen zijn prachtig. Accommodatie, redelijk.
Vriendelijke ontvangst en goed georganiseerd. Accommodatie en omgeving voldeed aan onze verwachtingen. Helaas hadden we wat pech met het weer.
Dobre miejsce dla rodzin, Dużo miejsca i bardzo cicha okolica, Bungalow był dobrze wyposażony, ale kilka dodatkowych przyborów kuchennych byłoby miłe, Ogólnie poleciłbym to
De aankomst en briefing door de verhuurvertegenwoordiger was snel en duidelijk. De accommodatie voldeed aan onze verwachtingen. We hebben de omgeving van een vorige vakantie al bekend. Zeer rustig voor een bungalowpark.
Het huisje is perfect. We hebben een geweldig weekend gehad. Nadeel is de verdere afhandeling. Begint met dat er bij vertrek extra kosten aangekondigd worden omdat de vaatwasser niet uitgeruimd is. Dan blijkt dat we de borg niet wordt teruggestort. Dan pas krijgen we als antwoord dat de lakens (die we niet besteld hadden en er toch lagen) niet hadden mogen gebruiken en daar extra kosten voor geteld wordt. Aanzee heeft het verder netjes geregeld en afgehandeld, en na de klacht was de borg direct terug (5 weken na vertrek) en de lakens zijn alsnog niet in rekening gebracht.
De slaapkamers zijn erg klein. De ramen kunnen worden geopend getipt in 2 slaapkamers. In de woonkamer, alleen de deur naar het terras kan daadwerkelijk open. Het grote raam is niet de bedoeling om te openen door de permanente schaduw. Het verwarmen van vrijdag 2000 op zaterdagmiddag buiten dienst / defect (14 ° kamertemperatuur). Vervolgens werd gerepareerd door een bedrijf. maar kan gebeuren, zelfs geen compensatie etc.! Landlord werd op de hoogte! Keuken niet echt schoon. et al totaal vuile oven / magnetron. Rubberafdichting beschimmeld uit de koelkast. Keuken niet echt schoon te maken! Het hele appartement oude spinnenwebben. Je vraagt je af wat je betaalt voor het daadwerkelijk 90 € (!) Schoonmaak !!! Het hele huis rook naar vocht / schimmel als je niet al te veel zorgen voor de ventilatie! Eigenlijk, een ondraaglijke situatie. Uit een kast in de slaapkamer rook beschimmeld! Schimmel in de badkamer in de gewrichten en in de hoeken van ijdelheid! Spartan uitgerust. Bijvoorbeeld, paar kopjes of gerechten voor 1 x 6 personen (constant betekent wassen). Nauwelijks snijplanken, enz. De hele vakantie gehad "verwend"!
We hebben echt genoten van het verblijf in het huis, is er een probleem onmiddellijk gecontroleerd binnen een uur.
De omgeving is prachtig en maakt een heerlijke tijd om te ontspannen
U ziet dat ik een goede vacantie heb gehad maar er zijn een paar punten die tegenvielen en hier toch even wil noemen. In een mooie badkamer is een bad ingebouwd , zonder handgrepen. Er was lastig in en uit te komen als je de 70 bent gepasseerd. Ik vond het levensgevaarlijk. Ook voor jonge kinderen. Een huis voor 6 personen en dan EEN toilet in de badkamer. Erg onhandig. Een ingewikkelde bediening voor de tv en dvd. De eigenaar heeft wel alle moeite gedaan om dat beter te maken. Geen diepvriesvak in de koelkast. In zo'n mooi huis met dito keuken zou je dat toch verwachten. Daarom heb ik de prijsverhouding laag gewaardeerd. De borgsom van €250,00 hoop ik snel terug te krijgen . Heel vreemd dat ik dat geld niet meteen terugkreeg. Er kwamen 2 schoonmakers waar ik de sleutel aan overhandigde en er was geen eindcontrole. De algemene waardering heb ik als goed aangekruist maar liever redelijk/goed. Die mogelijkheid was er niet op jullie formulier. In de omgeving kon je heerlijk fietsen in de duinen. Een mooi winkelcentrum niet al te ver weg. Ik ging steeds op de fiets. Ook Texel was vlakbij. Ik met mijn (klein)kinderen hebben ons niet verveeld.
Aangekomen na een lange reis om een geweldig huis te vinden, wachtend op de locatie van ons, op een steenworp afstand van het strand, ideaal voor uitstapjes, of gewoon ontspannen in de prachtige, bewaard gebleven seculiere tuin, een echt juweeltje van een plek. We zullen opnieuw reserveren Zeer snel
Bij aankomst bleek de persoon die de deur voor ons zou openen de sleutel afgebroken te hebben. We hebben 45 minuten in de auto moeten wachten tot er iemand met een andere sleutel was. In de open haard mocht geen hout gestookt worden, vreemd.
Het was een erg leuke vakantie in een zeer goed ingericht schoon huis.
Dank u wel, we vonden het zeer goed.
Hi Anette, het was fijn vakantie in het strand Vogel. De overdracht \/ aanvaarding van het huis werkte heel goed, het huis is prachtig ingericht. We vonden het geweldig. moeten proberen drijven tandem. Bedankt en graag weer vele groeten Frank
Ivm allergie is het verstandiger synthetische kussens en dekbedden te hebben. Bij vraag naar kinderbedje ook zorgen voor een kinderstoel, bij ikea € 15,--, gelukkig zelf mee hadden ruimte in auto, anders probleem bij klein kind. Bij stoffen bank erg stoffig rugzijde.
Zeer aangename rustige locatie. Grote, goed onderhouden tuin. Grote TV met sprekers verspreid in de kamer. Zeer mooi beschut terras om 's avonds bezoeken. Korte wandeling naar de duinen stijgen. Was een geweldige week. Dank u.
Het was erg leuk, er heel goed ons het goede stereo vond. Wat we niet zo geweldig vind is het met twee slaapkamers want het was erg klein en geen kast was binnen. We waren twee volwassenen en drie kinderen, omdat het was ok, maar een kast zou geweldig zijn geweest. Ondanks dat, groot huis groot gebied, weer :-)
De fundamenteel goede algemene indruk was de badkamer getrübt.Trotz ventilatie was slechts onvoldoende ventilatie mogelijk resulterend in condenswater op muren en toiletten leidde -box. De keuken apparatuur was perfect (elektrische toestellen zijn state of the art) Duitse tv-zenders: alleen ZDF
- De bedden zijn erg smal - in twee slaapkamers zijn er geen nachtkastjes en leeslampjes - de leeslampjes in tweepersoonskamers zijn zo zwak dat de ogen kunnen worden beschadigd - in Super TV is er slechts een Duits kanaal (ZDF)
Het huis en de omgeving is erg mooi en absoluut aan te bevelen. Het enige nadeel voor ons, is er geen Duitse televisie.
De bungalow is onvoldoende geschikt voor 6 personen gezien de slaapkamers en toiletruimte Wij waren met 3 volwassenen , twee tieners en een kind. Slaapkamers zijn klein en 1 toilet in badkamer is onhandig
Huisje was prima voor ons maar m.i. niet geschikt voor 6 personen, hooguit 2 volwassenen en 2 kinderen. Viel me gewoon op. Verder prima hoor.
zeer mooi huis, groot gebied dat heel goed kan worden verkend met de beschikbare fietsen (noodzakelijkerwijs tandem => geweldige ervaring rijden) zou leuk zijn om de toeristenbelasting te geven voordat de reservering wordt gemaakt
Prima huisje! 5 fiets minuten naar het strand en 10 minuten op de fiets naar het lokale koopcentrum (ook op zondag open). Dit is een huisje waar je je meteen thuis voelt, voor herhaling vatbaar!
De fietsen waren niet in orde, broodjes en snacks we willen graag dichter dan in Julianadoorp te kopen; anders waren we zeer tevreden
Leuk huisje, hadden een geweldige tijd kanoën en strandwandeling
wat ons betreft zouden de bedden beter kunnen. verder prima huis, van alle gemakken voorzien, prachtige tuin.
Sch? Nes huis, goede locatie, grote tuin het, dicht bij het strand. Zeer aan te bevelen.
De kleine probleempjes die er waren werden snel behandeld: afvoer douche, dvd speler, mieren. ZEER TEVREDEN !
prima plek, goede uitvalsbasis voor uitstapjes in Noord Holland en Texel. En natuurlijk dichtbij zee! Comfortabele bungalow, modern ingericht en van alle gemakken voorzien.
VidaVilla.com
Dr. Nuyensstraat 82
1617 KE Westwoud, Niederlande
Telefon: +31854016545
E-Mail: info@vidavilla.com
Ust-ID: NL855781919B01
© 2025 www.nederlandvakantiehuizen.nl
Contact | Privacy | Cookie instellingen | Gebruiksvoorwaarden | Imprint | Informatie Beoordelingen