Gezellig groepsverblijf met open haard
Hellendoorn, Overijssel, Nederland
Ruime charme ontmoet ontspanning
Welkom in uw luxe groepsverblijf in hartje Overijssel! Deze prachtige villa op vakantiepark Hof van Salland combineert Twents-Saksische charme met modern comfort. Met ruimte voor grote gezinnen of groepen zult u genieten van de open woonkamer met een gezellige gashaard en een lange eettafel, perfect voor gezamenlijke maaltijden. Geniet van wellness met een privésauna, sunshower en rustgevende bubbelbaden. Of u nu samenkomt in de weelderige tuin voor een drankje of zich nestelt in de serene slaapkamers, elk detail belooft rust en verjonging.
Verken Hellendoorn met uw trouwe viervoeter
Huisdieren zijn hier van harte welkom! Op slechts enkele minuten afstand biedt het weelderige Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug schilderachtige wandelpaden, ideaal voor u en uw hond. Geniet van huisdiervriendelijke plekken zoals de open weilanden bij de Holterberg of pak een riem en wandel naar het charmante dorpje Hellendoorn, waar enkele cafés waterbakken en snacks aanbieden. De omheinde tuin bij de villa biedt huisdieren ook de ruimte om zich uit te rekken en te spelen terwijl u ontspant op het terras.
Proef de lokale smaken
Na een dag vol avontuur kunt u uzelf trakteren op een van de best beoordeelde restaurants in de regio. Geniet van stevige Nederlandse gerechten bij Eetcafé de Droadnagel of kies voor elegante gerechten bij Restaurant De Sallandse Berg – beide op korte rijafstand. Of u nu kookt in de goed uitgeruste keuken of uit eten gaat, Hellendoorn biedt tal van heerlijke manieren om de dag af te sluiten.
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(flatscreen), gashaard), woonkeuken(fornuis(5 kookplaten, gas), koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, TV(flatscreen), douche(inloopdouche), wastafel), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, bubbelbad, sunshower, wastafel), sauna, berging, tuindeuren)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(bubbelbad, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), overloop)
verwarming(vloerverwarming), terras(overdekt), tuin, tuinmeubilair, parking, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Top huis. Faciliteiten voor kids wat matig. Top: minder brede tafel maar bv twee delen voor het spelen van spelletjes
Wat een fantastisch verblijf! Het huis was prachtig ingericht en had alle voorzieningen die we nodig hadden, de hottub in de tuin was een heerlijke toevoeging, perfect om te ontspannen na een lange dag van verkenning
Prachtige tuin om te ontspannen, de hottub was een heerlijke toevoeging
De ruime woonkamer en de gezellige open haard zorgden voor heerlijke avonden samen, en de sauna was een welkome afwisseling na een lange dag in de buitenlucht.
Het huis was heel charmant en ruim, en bood een perfecte mix van gedeelde en privéruimtes. Het was ideaal voor onze groep van zes.
Een heerlijke retraite! Het bubbelbad was luxueus en we genoten van de rustige ambiance van het gebied, Zou zeker terugkeren voor een ander verblijf
fijn vakantiehuis. van alle gemakken voorzien. genoeg ruimte voor allemaal.
Heerlijk ruime villa met fijne sauna
VidaVilla.com
Dr. Nuyensstraat 82
1617 KE Westwoud, Niederlande
Telefon: +31854016545
E-Mail: info@vidavilla.com
Ust-ID: NL855781919B01
© 2025 www.nederlandvakantiehuizen.nl
Contact | Privacy | Cookie instellingen | Gebruiksvoorwaarden | Imprint | Informatie Beoordelingen